GoodBytes Blog
Inspiratie en tips voor webdesigners & webontwikkelaars
Volg artikels via de RSS feed
GoodBytes in Web Designer Magazine #15
Geschreven door goodbytes op 19 april 2009 8 reacties
That’s right! GoodBytes staat deze maand in het toonaangevende Web Designer Magazine, meer bepaald in uitgave nummer 15.
Het is de eerste keer dat we in een print magazine vermeld worden en dan nog over twee volle bladzijden. Je kan je wel inbeelden hoe enthousiast we waren toen we deze editie van het magazine in onze postbus kregen.
Mensen die het magazine nog niet in huis hebben nemen maar beter meteen een abonnement en bladeren deze maand meteen door naar pagina’s 96 en 97. GoodBytes staat daar te glanzen onder rubriek “Portfolio: het mooiste werk van webdesigners”.
Voor de fans: de foto in hogere resolutie kan je hier vinden. Het magazine nabestellen kan ook ;).
Bedankt F&L Publishing en alle fijne mensen van Web Designer Magazine voor deze mooie vermelding, we zijn vereerd!
Over Joris Hens
Dit blog wordt onderhouden door Joris Hens, freelance webontwikkelaar en docent webtechnologie aan de Katholieke Hogeschool Mechelen. Met dit blog wil hij inspiratie en informatie delen over all-things web design. Volg Joris en GoodBytes op Twitter en op Facebook.
8 commentaren geserveerd
Proficiat! Ik verschoot ook wel effe toen ik het zag (heb een abonnement dat ondertussen verlopen is, maar ze blijven blijkbaar magazines opsturen) :)
Thanks Ralph! Geniet nog van je abonnement zolang het duurt ;)
Hey Joris! In de nieuwste uitgave van Web Designer Magazine staat een artikel over site-storyboarding. Je zal het zelf ook wel zien/gezien hebben, maar ik vind dat dit soort stof zéér toepasselijk is binnen een richting IMD en ik heb toch gemerkt tijdens de afgelopen 3 jaar dat zoiets nog niet concreet bestaat binnen het lessenpakket. Zo, dit wou ik even kwijt. Nu verder werken aan het stagerapport (joy...).
p.s.: zoals je ziet ontvang ik het magazine nog steeds! :D Hollanders zijn dan toch zo gierig niet..
Hey Ralph. In het vak “project 2” wordt meer en meer aandacht en tijd besteed aan dit soort technieken om tot een eindresultaat te komen, maar jammer genoeg zien lang niet alle studenten het nut in van dit soort werk vooraf. Ze willen graag snel in photoshop beginnen of beginnen PHP schrijven, zonder dat ze daarbij voldoende nadenken over de doelgroep. IMD is trouwens continu in beweging, wat dit jaar niet in het lessenpakket zat, zit er wellicht volgend jaar weer wel bij. Afstuderen doe je eigenlijk nooit in deze sector ;)
Hallo Joris, dankzij webdesigner magazine ben ik op je site terecht gekomen. De kans zit er in dat ik je op 27 juni ga ontmoeten op de opendeurdag van de KHM. Eens kijken wat de mogelijkheden zijn tot voltijds werken en studeren bij jullie. Ik heb al een diploma toegepaste informatica maar een drie jarige opleiding multimedia zie ik wel zitten!
Dag Stijn, ik ben zelf pas in augustus terug op de infodagen aanwezig dus heb je jammer genoeg niet ontmoet deze week op onze infodag. Hebben mijn collega’s je kunnen voorthelpen? Als je specifieke vragen moest hebben, laat gerust een berichtje achter! Joris
GoodBytes gespot op smashingmagazines.com
http://www.smashingmagazine.com/2009/07/09/the-roadmap-to-becoming-a-professional-freelance-web-designer/
Greets
Altijd super om in Smashing Magazine vermeld te worden! Thanks for spotting Ralph.